Шукати в цьому блозі

четвер, 16 серпня 2012 р.

Фюссен - баварська казка.

14.07.2012

09:00 Ехх, знов раннє ранечко! Але з таким сніданком, котрий нам приготували хости, я ладна щоранку підриватись засвітла! Виявляється в Німеччині люди теж не гребують приготуванням власного варення ;-) От тільки про засолки на зиму я не спитала... А щодо варення – мало того, що його готують власноруч, то ще й власноруч збирають ягоди\фрукти для нього. Для цього людішки вибираються за місто в спеціальні сади та городи. "Затарившись", при виході оплачуєш назбиране за вагою. Файно, що тебе самого при вході до саду і при виході з нього не зважують, тож можеш досхочу контрабандно поживитись)))

12:51 Ми в дорозі до Фюсcену (Fussen) – останнього пункту «Романтичної дороги», що пролягає вздовж усієї Баварії. «Вагони йдуть, спасибі коліщаткам»... Усі п’ять баварських днів ми подорожували виключно поїздами. І це є найбільш вигідним способом знайомства з Баварією. До прикладу, якщо один квиток з Мюнхена до Фюссена коштує 24 євро, то Bayern Ticket на троьх – 32 євро. Такий квиток діє на всі пересування в межах регіону поїздами класу RB, RE та BLB (себто регіональними) до 3 години ранку наступного дня.


14:55 Прибувши до Фюссену, перше на що ми натрапили – місцевий вернісаж. Вразило розмаїття керамічних виробів! Певно саме завдяки красі навколо, майстри мають натхнення створювати отакі керамічні витвори!



16:05 З центру Фюссену щогодини відправляються автобуси до містечка Швангау (замків Нойшванштайн та Хоеншвангау). З баварським пасом на поїзди проїзд в автобусі безкоштовний.

16:20 Автобус пришвартувась практично під замком Хоеншвангау.



І тут трьом дівкам захтілось романтики, тож до замку Нойшванштайн вирішили їхати двома кінськими силами.






17:00 Ну ось ми в цьому оплоті казковості. Не дарма Disney обрав саме цей замок за свою емблему. Ну і Людвіг Другий теж знаєте не був телепнем, коли наказав підірвати скелясте плато, щоб опустити його на кілька метрів, і закласти фундамент для «Казкового палацу».




18:00 І відчуття казки тебе не відпускає. Гори, замки, ліси, озера та джерельця... Хвилина мовчання для можливості відчути повноту емоцій щодо поєднання рукотворної і природньої краси.





Вийшовши з замку, ми цілком випадково натрапили на стежку, котра привела нас до мосту через ущілину з запаморочливим краєвидом.



19:06 Спускатись до Швангау вирішили як простолюдинки, на своїх двох))) хіх Перше, чим нам довелось зайнятись в Фюссені – пошуками ночівлі, хоча бажання повечерети ох як переважало! Через друзів друга чувака з першого відвіданого нами хостелу ми швидко виконали першомету і погнали за другою - вечерею.

21:57 Для цього важливого діла ми обради ресторанчик «Ludwigs», котрий ще зрання нам закарбувався до памяті своїми великими тарілками на столиках під сонечком (натякаючи на відповідні порції). Обирали по можливості національні страви, як от зупа з ковбасками.



Або картопляний кльоцк  з традиційною тушеною капустою Sauerkraut (але не традиційно червоною) та мясцем. За виключенням того кнедля (враження що смакуєш пюре з клейстером замість масла та сметанки) усе інше було дуж-дуж-дуж смачне!


23:12 Дорогою домів нас проводжав просто шалений аромат лип! Він був таким всеохоплюючим та солодкомедовим, що, хоча ми й понаїдалі гігантські пузиська, захтілось якогось невіданого десерту, котрий міг би втілити аромат в смаку. Ну не всім бажанням дано здійснюватись, тому ми задовольнились чаєм та традиційною перевіркою результатів ЧУкр'а.


На тому ми й порішили з цим днем.

Подорожуючим:


- До Фюссену можна доїхати з Мюнхену за 2 години поїздом. Це найдешевший спосіб (особливо за придбання Баєрського пасу - 32 євро на трьох, включає проїзд автобусом до Швангау).
- Поїздка на конях до замку - 6 євро.
- Вхід до замку Нойшанштайн (окрім огляду замку зсередини) - безкоштовний.
- Ночували ми в хостелі "La apartments" - 18 євро з людини.

Medvedyk

Немає коментарів:

Дописати коментар